Skip to main content
Office of the Registrar

Dartmouth College
Office of the Registrar
6014 McNutt Hall
Hanover, NH 03755-3541


Phone: (603) 646-2246
Fax: (603) 646-2247
Email: registrar@Dartmouth.EDU

Final Examination Schedule - Winter Term 2013

Grading and Transcript Production Schedule for Winter 2013

"Please note: Daylight Savings Time begins on Sunday, March 10th this year, so don't forget to set your clocks ahead one hour."

Final examination period ends Friday, March 15, 2013
Winter term transcript production suspended Monday, March 18, 2013
Final date Grades Due** Noon on Monday, March 18, 2013
Grades available to students on the web After noon on Monday, March 18, 2013
Median grades published Friday, March 22, 2013
Winter term transcript production resumes Monday, March 25, 2013

** Please note that the Faculty legislated schedule for when grades are due is sent to Faculty teaching each term in a memo from the Registrar's Office.

Final Examination Schedule

The schedule below shows all in-class final examinations for 2013 winter term. Take-home examinations do not appear. Approximately three weeks before final examinations begin the examination rooms will appear here.

If this schedule shows that you have a conflict, or three examinations in one day, you may consult your instructors to attempt to resolve the problem.

8:00 examinations begin at 8:00 a.m. Eastern Time

Subject Course Number Section Number Instructor Time code Date and Time                 Room                  
AAAS 012 01 Rashauna J. Chenault 12 March 12 at 8:00 a.m. Carson 60
AAAS 053 01 George R. Trumbull 10A March 14 at 8:00 a.m. Reed 104
AAAS 065 01 Bed P. Giri 11 March 11 at 8:00 a.m. Dartmouth 217
AMES 012 01 Juwen Zhang 12 March 12 at 8:00 a.m. Dartmouth 105
ANTH 003 01 Lourdes Gutierrez Najera 10 March 11 at 3:00 p.m. Carpenter 013
ANTH 004 01 Sergei Kan 11 March 11 at 8:00 a.m. Moore 202
ANTH 011 01 Deborah L. Nichols 10 March 11 at 3:00 p.m. Silsby 317
ARAB 002 01 Jamila Chahboun 9S March 13 at 11:30 a.m. Bartlett 105
ARAB 002 02 El Mostafa Ouajjani 9S March 13 at 11:30 a.m. Reed 108
ARAB 022 01 El Mostafa Ouajjani 11 March 11 at 8:00 a.m. Reed 108
ARAB 032 01 Jamila Chahboun 10 March 11 at 3:00 p.m. Bartlett 105A
ARTH 002 01 Katherine S. Hornstein 11 March 11 at 8:00 a.m. Carpenter 013
ARTH 017 02 Lauren A. Jacobi 2 March 11 at 11:30 a.m. Carpenter 201C
ARTH 030 01 Kathleen A. Corrigan 12 March 12 at 8:00 a.m. Carpenter 103
ARTH 052 01 Marlene E Heck 12 March 12 at 8:00 a.m. Carpenter 013
ARTH 063 01 Allen Hockley 10 March 11 at 3:00 p.m. Carpenter 201C
ASTR 025 01 Gary A. Wegner 10A March 14 at 8:00 a.m. Wilder 102
BIOL 009 01 Roger D. Sloboda 10A March 14 at 8:00 a.m. Wilder 104
BIOL 011 01 C Robertson McClung 10A March 14 at 8:00 a.m. LSC 200 & 201
BIOL 013 01 Patrick Dolph 9L March 13 at 11:30 a.m. LSC 100
BIOL 014 01 Robert A. Maue 10A March 14 at 8:00 a.m. LSC 100
BIOL 015 01 Olga Zhaxybayeva 11 March 11 at 8:00 a.m. LSC 105
BIOL 042 01 William R. Green 9L March 13 at 11:30 a.m. LSC 200
BIOL 045 01 Natasha M. Grotz 10 March 11 at 3:00 p.m. LSC 205
BIOL 067 01 Paula R. Sundstrom 2A March 13 at 3:00 p.m. LSC 105
CHEM 005 01 Frank H. Welder 9L March 13 at 11:30 a.m. Steele 006
CHEM 005 02 John S. Winn 10 March 11 at 3:00 p.m. Steele 006 & 007
CHEM 009 01 F Jon Kull 10A March 14 at 8:00 a.m. Wilder 104
CHEM 040 01 Robert S. Cantor 11 March 11 at 8:00 a.m. Steele 315
CHEM 052 01 Peter A. Jacobi 11 March 11 at 8:00 a.m. Steele 006
CHEM 058 01 Jimmy Wu 11 March 11 at 8:00 a.m. Steele 007
CHEM 064 01 David Glueck 9L March 13 at 11:30 a.m. Steele 007
CHEM 075 01 Jane E G Lipson 11 March 11 at 8:00 a.m. Fairchild 101
CHIN 002 02 Juwen Zhang 8 March 12 at 11:30 a.m. Thornton 105
CHIN 010 01 Juwen Zhang 12 March 12 at 8:00 a.m. Dartmouth 105
CHIN 022 01 Alan A. Li 9S March 12 at 11:30 a.m. Wilson 219
CHIN 022 02 Alan A. Li 10+ March 12 at 11:30 a.m. Wilson 219
CHIN 022 03 Zenghong Chen 9S March 12 at 11:30 a.m. Wilson 219
CHIN 032 01 Fang Min Wu 10 March 11 at 3:00 p.m. Dartmouth 217
CHIN 041 01 Fang Min Wu 9S March 13 at 11:30 a.m. Haldeman 028
CHIN 051 01 Sarah Allan 10A March 14 at 8:00 a.m. Bartlett 105
CLST 001 01 Paul Christesen 10 March 11 at 3:00 p.m. Silsby 028
CLST 014 01 Paul Christesen 12 March 12 at 8:00 a.m. Reed 107
CLST 022 01 Bradley M. Sekedat 10 March 11 at 3:00 p.m. Reed 103
COCO 008 01 Daniel J. Kotlowitz 2A March 13 at 3:00 p.m. HCTR 131
COLT 064 01 Irene Kacandes 2 March 11 at 11:30 a.m. Dartmouth 206
COSC 001 01 Thomas H. Cormen 2 March 11 at 11:30 a.m. LSC 100
COSC 010 01 Robert L. Drysdale 10 March 11 at 3:00 p.m. LSC 100
COSC 024 01 Lorie Loeb 12 March 12 at 8:00 a.m. Kemeny 007
COSC 030 01 Prasad Jayanti 11 March 11 at 8:00 a.m. LSC 200
COSC 050 01 Devin Balkcom 12 March 12 at 8:00 a.m. Kemeny 008
COSC 061 01 Charles C. Palmer 12 March 12 at 8:00 a.m. LSC 100
COSC 084 01 Gwen M. Spencer 2 March 11 at 11:30 a.m. LSC 201
COSC 184 01 Gwen M. Spencer 2 March 11 at 11:30 a.m. LSC 201
EARS 002 01 Erich C. Osterberg 11 March 11 at 8:00 a.m. Murdough Cook
EARS 007 01 Gary D. Johnson 2 March 11 at 11:30 a.m. Fairchild 405
EARS 009 01 Mukul Sharma 12 March 12 at 8:00 a.m. Steele 007
EARS 017 01 Xiahong Feng 9L March 13 at 11:30 a.m. Fairchild 213
EARS 038 01 Gary D. Johnson 2A March 13 at 3:00 p.m. Fairchild 405
EARS 066 01 Carl E. Renshaw Tu,Th 8-10 am March 13 at 11:30 a.m. Fairchild 101
EARS 117 01 Xiahong Feng 9L March 13 at 11:30 a.m. Fairchild 213
EARS 166 01 Carl E. Renshaw Tu,Th 8-10 am March 13 at 11:30 a.m. Fairchild 101
ECON 001 01 C Frank Zarnowski 9L March 13 at 8:00 a.m. Moore Filene
ECON 001 02 C Frank Zarnowski 10 March 13 at 8:00 a.m. Moore Filene
ECON 001 03 James A. Thorson 11 March 13 at 8:00 a.m. Silsby 028
ECON 001 04 James A. Thorson 12 March 13 at 8:00 a.m. Silsby 028
ECON 010 01 Maura Doyle 11 March 11 at 8:00 a.m. Rockefeller 002
ECON 010 02 Maura Doyle 12 March 12 at 8:00 a.m. Rockefeller 002
ECON 020 01 Taryn L. Dinkelman 9L March 13 at 8:00 a.m. Carpenter 013
ECON 020 02 Taryn L. Dinkelman 10 March 13 at 8:00 a.m. Carpenter 013
ECON 021 01 Alan L. Gustman 9L March 12 at 3:00 p.m. Rockefeller 003
ECON 021 02 Alan L. Gustman 10 March 12 at 3:00 p.m. Rockefeller 003
ECON 021 03 Erzo F. Luttmer 11 March 12 at 3:00 p.m. Silsby 028
ECON 021 04 Erzo F. Luttmer 12 March 12 at 3:00 p.m. Silsby 028
ECON 022 01 James D. Feyrer 9L March 13 at 11:30 a.m. Rockefeller 003
ECON 022 02 Elisabeth S. Curtis 11 March 14 at 3:00 p.m. Carpenter 013
ECON 022 03 Elisabeth S. Curtis 12 March 14 at 3:00 p.m. Carpenter 013
ECON 022 04 Noam Gruber 10 March 14 at 3:00 p.m. Rockefeller 001
ECON 022 05 Noam Gruber 11 March 14 at 3:00 p.m. Rockefeller 001
ECON 025 01 Christopher M. Snyder 10A March 14 at 11:30 a.m. Carpenter 013
ECON 025 02 Christopher M. Snyder 2A March 14 at 11:30 a.m. Carpenter 013
ECON 026 01 Meir G. Kohn 12 March 14 at 11:30 a.m. Rockefeller 003
ECON 026 02 Meir G. Kohn 2 March 14 at 11:30 a.m. Rockefeller 003
ECON 028 01 Charles J. Wheelan 10A March 14 at 8:00 a.m. Rockefeller 001
ECON 029 01 Marjorie B. Rose 11 March 14 at 3:00 p.m. Silsby 028
ECON 029 02 Marjorie B. Rose 12 March 14 at 3:00 p.m. Silsby 028
ECON 036 01 Steven F. Venti 9L March 12 at 3:00 p.m. Rockefeller 001
ECON 036 02 Steven F. Venti 10 March 12 at 3:00 p.m. Rockefeller 001
ECON 039 01 Douglas A. Irwin 9L March 14 at 11:30 a.m. Moore Filene
ECON 039 02 Douglas A. Irwin 10 March 14 at 11:30 a.m. Moore Filene
ECON 082 01 James D. Feyrer 10 March 11 at 3:00 p.m. Silsby 312
EDUC 056 01 David J. Kraemer 2A March 13 at 3:00 p.m. Moore 110
EDUC 058 01 Sean H. Kang 10A March 14 at 8:00 a.m. Moore 110
EDUC 064 01 Donna J. Coch 9L March 13 at 11:30 a.m. Moore 202
ENGG 148 01 Minh Phan 10A March 14 at 8:00 a.m. Cummings 105
ENGL 011 01 Barbara E. Will 10 March 11 at 3:00 p.m. Carson L01
ENGL 016 01 Alexandra W. Halasz 12 March 12 at 8:00 a.m. Moore 110
ENGL 042 01 Donald E. Pease 12 March 12 at 8:00 a.m. BFVAC 104
ENGL 058 01 Bed P. Giri 11 March 11 at 8:00 a.m. Dartmouth 217
ENGM 186 01 Robert Graves OT March 11 at 11:30 a.m. MacLean B01
ENGS 014 01 Alexander Hartov 12 March 12 at 8:00 a.m. Cummings Spanos
ENGS 020 01 Simon G. Shepherd 10 March 11 at 3:00 p.m. MacLean B01
ENGS 022 01 Lee R. Lynd 9L March 13 at 11:30 a.m. Murdough Cook
ENGS 023 01 Eric W. Hansen 9L March 13 at 11:30 a.m. Cummings 200
ENGS 024 01 Harold J. Frost 10 March 11 at 3:00 p.m. Cummings 200
ENGS 027 01 George Cybenko 2 March 11 at 11:30 a.m. Cummings Spanos
ENGS 034 01 Brenden Epps 9L March 13 at 11:30 a.m. Cummings Spanos
ENGS 052 01 Eugene Santos 10A March 14 at 8:00 a.m. Cummings Spanos
ENGS 065 01 Eugene Santos 3B March 14 at 11:30 a.m. MacLean 132
ENGS 066 01 Prasad Jayanti 11 March 11 at 8:00 a.m. LSC 200
ENGS 093 01 Mark Borsuk 11 March 11 at 8:00 a.m. Cummings Spanos
ENGS 140 01 Van Citters 9L March 13 at 11:30 a.m. MacLean B01
ENGS 142 01 Vicki May 10 March 11 at 3:00 p.m. Cummings Spanos
ENGS 152 01 William Lotko M,W 3-5 March 13 at 3 p.m. Cummings 105
ENGS 163 01 Karl Griswold 10 March 11 at 3:00 p.m. Cummings 118
ENVS 012 01 Michael A. Poage 10A March 14 at 8:00 a.m. Fairchild 101
ENVS 020 01 Selena Ahmed 2 March 11 at 11:30 a.m. Fairchild 101
ENVS 055 01 Richard B. Howarth 10 March 11 at 3:00 p.m. Moore B03
FILM 021 01 Mary Desjardins 10A March 14 at 8:00 a.m. BFVAC 104
FREN 001 01 Brigitte D. Mosenthal 9L March 12 at 11:30 a.m. Dartmouth 217
FREN 001 02 Kelly F. McConnell 10 March 12 at 11:30 a.m. Dartmouth 217
FREN 002 01 Kelly F. McConnell 9L March 12 at 11:30 a.m. Dartmouth 206
FREN 002 02 Brigitte D. Mosenthal 10 March 12 at 11:30 a.m. Dartmouth 206
FREN 003 01 Annabelle C. Cone 11 March 12 at 11:30 a.m. Dartmouth 105
FREN 003 02 Annabelle C. Cone 12 March 12 at 11:30 a.m. Dartmouth 105
FREN 003 03 Yasser Elhariry 11 March 12 at 11:30 a.m. Dartmouth 105
FREN 010 01 Keith L. Walker 2 March 11 at 11:30 a.m. Dartmouth 108
FREN 070 01 Keith L. Walker 11 March 11 at 8:00 a.m. Dartmouth 108
GEOG 002 01 John R. Butterly 2A March 13 at 3:00 p.m. Fairchild 101
GEOG 012 01 Francis J. Magilligan 10 March 11 at 3:00 p.m. Fairchild 101
GERM 001 01 Michael J. McGillen 10 March 11 at 3:00 p.m. Reed 107
GERM 002 01 Bruce Duncan 9S March 12 at 11:30 a.m. Carpenter 013
GERM 002 02 Petra McGillen 10 March 12 at 11:30 a.m. Carpenter 013
GERM 045 01 Irene Kacandes 2 March 11 at 11:30 a.m. Dartmouth 206
GOVT 003 01 Michael C. Herron 11 March 11 at 8:00 a.m. Rockefeller 003
GOVT 005 01 Daryl G. Press 12 March 12 at 8:00 a.m. Rockefeller 003
GOVT 006 01 Lucas A. Swaine 10A March 14 at 8:00 a.m. Rockefeller 002
GOVT 010 01 Brendan J. Nyhan 11 March 11 at 8:00 a.m. Rockefeller 001
GOVT 018 01 Michael C. Herron 10 March 11 at 3:00 p.m. Rockefeller 002
GOVT 050 01 David A. Rezvani 10A March 14 at 8:00 a.m. Silsby 113
GOVT 050 02 Bridget L. Coggins 10 March 11 at 3:00 p.m. Rockefeller 001
GOVT 050 03 Jennifer M. Lind 2 March 11 at 11:30 a.m. Rockefeller 003
GOVT 054 01 Brent A. Strathman 10A March 14 at 8:00 a.m. Rockefeller 003
GOVT 063 01 James B. Murphy 11 March 11 at 8:00 a.m. Silsby 213
GOVT 066 02 Sonu S. Bedi 2A March 13 at 3:00 p.m. Rockefeller 003
GRK 001 05 Hakan P. Tell 9 March 13 at 11:30 a.m. Reed 107
GRK 003 01 David Riesbeck               9 March 13 at 11:30 a.m. Reed 104
GRK 003 05 Hakan P. Tell 2 March 11 at 11:30 a.m. Reed 107
GRK 011 01 Irene Kacandes 3A March 14 at 11:30 a.m. Reed 107
GRK 024 01 Margaret Williamson 11 March 11 at 8:00 a.m. Reed 101
HIST 016 01 Rashauna J. Chenault 12 March 12 at 8:00 a.m. Carson 60
HIST 024 01 Jennifer M. Miller 11 March 11 at 8:00 a.m. Carson L01
HIST 025 01 Rashauna J. Chenault 10 March 11 at 3:00 p.m. Carson 60
HIST 030 01 Ronald W. Edsforth 10A March 14 at 8:00 a.m. Carson L02
HIST 034 01 Marlene E Heck 12 March 12 at 8:00 a.m. Carpenter 013
HIST 038 01 Colin G. Calloway 2 March 11 at 11:30 a.m. Moore B03
HIST 053 01 Ehud Greenberg 2 March 11 at 11:30 a.m. Carson L02
HIST 055 01 Stuart D. Finkel 10 March 11 at 3:00 p.m. Carson L02
HIST 069 01 George R. Trumbull 10A March 14 at 8:00 a.m. Reed 104
HIST 094 03 Paul Christesen 12 March 12 at 8:00 a.m. Reed 107
INTS 015 01 Brent A. Strathman 2A March 13 at 3:00 p.m. Carson L01
INTS 018 01 John R. Butterly 2A March 13 at 3:00 p.m. Fairchild 101
ITAL 001 01 Jean M. Essex Linehan 9L March 12 at 11:30 a.m. Carson L02
ITAL 001 02 Jean M. Essex Linehan 10 March 12 at 11:30 a.m. Carson L02
ITAL 002 01 Jonathan K. Mullins 9L March 12 at 11:30 a.m. Rockefeller 001
ITAL 002 02 Jonathan K. Mullins 10 March 12 at 11:30 p.m. Rockefeller 001
ITAL 003 01 Scott S. Millspaugh 9L March 13 at 11:30 a.m. Dartmouth 206
JAPN 002 01 Mayumi Ishida 9S March 13 at 11:30 a.m. Thornton 104
JAPN 002 02 Ikuko W. Washburn 9S March 13 at 11:30 a.m. Thornton 107
JWST 037 02 Irene Kacandes 2 March 11 at 11:30 a.m. Dartmouth 206
LAT 001 01 Ariane S. Schwartz 2 March 11 at 11:30 a.m. Reed 103
LAT 003 01 Pramit Chaudhuri 9 March 13 at 11:30 a.m. Reed 102
LAT 003 02 Edward M. Bradley 2 March 11 at 11:30 a.m. Reed 108
LAT 003 03 Timothy J. Pulju 2 March 11 at 11:30 a.m. Reed 104
LATS 035 01 Irma Mayorga 11 March 11 at 8:00 a.m. Reed 106
LING 021 01 Sean Madigan 10A March 14 at 8:00 a.m. Kemeny 006
LING 026 01 Timothy J. Pulju 11 March 11 at 8:00 a.m. Reed 104
MATH 002 01 Megan A. Martinez 9L March 12 at 3:00 p.m. Kemeny 007
MATH 002 02 Ian M. Adelstein 11 March 12 at 3:00 p.m. Kemeny 007
MATH 003 01 Olivia F. Prosper 10 March 12 at 3:00 p.m. Dartmouth 105
MATH 003 02 Susan Diesel 11 March 12 at 3:00 p.m. Dartmouth 105
MATH 008 01 Simon Rubinstein-Salzedo 11 March 12 at 3:00 p.m. Wilder 104
MATH 008 02 Adrianna Gillman 2 March 12 at 3:00 p.m. Wilder 104
MATH 013 01 Min H. Cho 10 March 12 at 3:00 p.m. Steele 006
MATH 013 02 Dana P. Williams 2 March 12 at 3:00 p.m. Steele 006
MATH 023 01 Craig J. Sutton 11 March 12 at 3:00 p.m. Kemeny 008
MATH 023 02 Min H. Cho 12 March 12 at 3:00 p.m. Kemeny 008
MATH 024 01 Peter Herbrich 10 March 11 at 3:00 p.m. Kemeny 006
MATH 028 01 Rosa C. Orellana 12 March 12 at 8:00 a.m. Kemeny 105
MATH 063 01 Dana P. Williams 11 March 11 at 8:00 a.m. Kemeny 006
MUS 010 01 Daniil Y. Zavlunov 11 March 11 at 8:00 a.m. HCTR Lower Buck
MUS 021 01 Steve R. Swayne 10 March 11 at 3:00 p.m. HCTR Lower Buck
MUS 022 01 Robert P. Duff 10 March 11 at 3:00 p.m. HCTR Faulkner
MUS 030 01 Kui Dong 3B March 14 at 11:30 a.m. HCTR Lower Buck
MUS 040 01 Steve R. Swayne 2 March 11 at 11:30 a.m. HCTR Faulkner
NAS 010 01 Sergei Kan 11 March 11 at 8:00 a.m. Moore 202
NAS 011 01 Deborah L. Nichols 10 March 11 at 3:00 p.m. Silsby 317
NAS 025 01 N Bruce Duthu 12 March 12 at 8:00 a.m. Moore Filene
NAS 038 01 Colin G. Calloway 2 March 11 at 11:30 a.m. Moore B03
PBPL 005 01 Ronald G. Shaiko 10 March 11 at 3:00 p.m. Rockefeller 003
PHIL 006 01 James H. Moor 9S March 13 at 11:30 a.m. Thornton 105
PHIL 008 01 Kenneth E. Walden 12 March 12 at 8:00 a.m. Silsby 028
PHYS 004 01 Yorke J. Brown 12 March 12 at 8:00 a.m. Wilder 104
PHYS 013 01 Alexander J. Rimberg 10 March 14 at 3:00 p.m. Wilder 104 & 111
PHYS 013 02 Alexander J. Rimberg 11 March 14 at 3:00 p.m. Wilder 104 & 111
PHYS 014 01 Chandrasekhar Ramanathan 10 March 11 at 3:00 p.m. Wilder 104
PHYS 016 01 Marcelo Gleiser 10 March 11 at 3:00 p.m. Wilder 115
PHYS 024 01 Hans-Reinhard Mueller 10 March 11 at 3:00 p.m. Wilder 102
PHYS 041 01 Mary K. Hudson 10 March 11 at 3:00 p.m. Wilder 202
PHYS 091 01 Marcelo Gleiser 12 March 12 at 8:00 a.m. Wilder 115
PHYS 105 01 Barrett Rogers 10A March 14 at 8:00 a.m. Wilder 115
PHYS 115 01 William Lotko 2A March 13 at 3:00 p.m. Cummings 105
PSYC 001 01 Peter U. Tse 10 March 11 at 3:00 p.m. Moore Filene
PSYC 006 01 Siobhan Robinson 2 March 11 at 11:30 a.m. Moore Filene
PSYC 023 01 Thalia Wheatley 11 March 11 at 8:00 a.m. Moore Filene
PSYC 025 01 Janine L. Scheiner 2A March 13 at 3:00 p.m. Moore B03
PSYC 026 01 Catherine P. Cramer 12 March 12 at 8:00 a.m. Moore B03
PSYC 043 01 Paul J. Whalen 2A March 13 at 3:00 p.m. Kemeny 008
PSYC 053 01 Bradley C. Duchaine 10 March 11 at 3:00 p.m. Moore 110
PSYC 053 02 Jonathan B. Freeman 2 March 11 at 11:30 a.m. Moore 110
REL 012 01 Randall Balmer 10A March 14 at 8:00 a.m. Moore Filene
RUSS 002 01 Alfia Rakova 9L March 13 at 11:30 a.m. Reed 103
RUSS 007 01 Stuart D. Finkel 12 March 12 at 8:00 a.m. Reed 108
RUSS 010 01 Jane A. Miller 2A March 13 at 3:00 p.m. Reed 104
RUSS 028 01 Alfia Rakova 12 March 12 at 8:00 a.m. Reed 103
SPAN 001 01 Carmen Bascunan 9S March 12 at 11:30 a.m. Rockefeller 003
SPAN 001 02 Veronica H. Ingham 10 March 12 at 11:30 a.m. Rockefeller 003
SPAN 002 01 Irasema A. Saucedo 9S March 12 at 11:30 a.m. Murdough Cook
SPAN 002 02 Irasema A. Saucedo 10 March 12 at 11:30 a.m. Murdough Cook
SPAN 002 03 Rosa M. Matorras 11 March 12 at 11:30 a.m. Murdough Cook
SPAN 002 04 Rosa M. Matorras 12 March 12 at 11:30 a.m. Murdough Cook
SPAN 002 05 Carmen Bascunan 11 March 12 at 11:30 a.m. Murdough Cook
SPAN 003 01 Gema M. Mayo-Prada 9S March 12 at 11:30 a.m. Silsby 028
SPAN 003 02 Gema M. Mayo-Prada 11 March 12 at 11:30 a.m. Silsby 028
SPAN 003 03 Paul Carranza 12 March 12 at 11:30 a.m. Silsby 028
SPAN 020 01 Israel Reyes 11 March 12 at 11:30 a.m. Carson L01
SPAN 020 02 Elizabeth A. Polli 10 March 12 at 11:30 a.m. Carson L01
SPAN 031 01 Sebastian Diaz 9 March 13 at 11:30 a.m. Dartmouth 107
SPAN 031 02 Sara Muñoz 10 March 11 at 3:00 p.m. Dartmouth 107
THEA 010 01 Daniel J. Kotlowitz 2A March 13 at 3:00 p.m. HCTR 131
THEA 010 03 Irma Mayorga 11 March 11 at 8:00 a.m. Reed 106
THEA 016 01 Aaron C. Thomas 10 March 11 at 3:00 p.m. Wilson 219
THEA 031 02 Christian Kohn 10A March 14 at 8:00 a.m. Wilson 301
TUCK 001 01 Robert J. Resutek 10A March 14 at 8:00 a.m. Kemeny 008 & 007
TUCK 001 02 Robert J. Resutek 2A March 13 at 3:00 p.m. Wilder 104 & 102
WGST 010 01 Giavanna J. Munafo 2A March 13 at 3:00 p.m. Haldeman 028
WGST 015 01 Michelle R. Warren 12 March 12 at 8:00 a.m. Silsby 113

Last Updated: 3/8/13