home > thank you >

2006 Honor Roll

Thanks to those below who gave in FY 2006.

   
Class of 2003
39.9% Participation

Jourdan E. D. Abel
Adam F. Abramson
Joseph S. Ackley
Natalie M. Adams
Safoa Addo
Marc K. Akashi
Hans O. Albee
Bryn G. Alderson
Jared W. Alessandroni
Jessie R. Allen-Young
Hilary K. Alvarez
Katherine M. Anderson
Laura L. P. Anderson
Kristin L. Andrews
T. Coleman Andrews, IV
John T. Apostolides
Laura M. Ashley
Sara A. Atwood
Charles D. Augello
Stella M. Baer
Catherine B. Ballard
Rev. Sara E. Baron
Raquel Bateman
Deanne J. Battle
Nathan S. Bender
Tristan W. Benoit
Erica C. Berman
Abigail V. Berniker
Oliver C. Bernstein
Christopher M. Bernt
Sunil S. Bhagavath
Ingrid S. Biedron
Paula A. Bigboy
Courtney M. Bigda
Matthew D. Birdseye
David N. Blindheim
Dirk P. Blum
Katherine A. Blye
Peter C. Bohler
Bryan K. Bollinger
Katherine Rue Bollinger
Stephanie Bonan
Ana B. Bonnheim
Rosita L. Bourne
Jean Bredeche
Patrick H. Bredehoft
Kristin R. Brief
Emily M. Brown
Lauren K. Brumsted
Christina G. Buchter
Joseph P. Calandrelli
John V. Campbell
Jonathan R. Campbell
Erik J. Carlson
Jonathan M. Carlson
Erin M. Carroll
William J. Carty
Paul M. Cathcart
Strawn C. Cathcart
Amy Catlin
Jonathan N. Cedar
Catherine R. Chamberlin
Agnes K. Chan
Christopher M. Chan
Ann Chang
Daniel C. Chang
John J. Chang
Justine Chao
Alan Y. Cheng
Stephanie E. Chien
Louis M. Chu
Annie Chung
Thomas C. Cisco
S. Kelsie Clark
Jeremy D. Cobin
Mia Jo Yocco Coffing
Christine M. Coldiron
Elizabeth L. Colman
Robert Cotto
M. Halsey Coughlin
Mark E. Cuccaro
P. Travis D'Amato
Jason J. DaCosta
John M. M. Davidson
Rebecca A. Davis
Robert S. De Simone
Jonathan W. den Hartog
Hope H. Dinsmore
Susan A. Doty
Kate E. Douglas
D. Jackson Downey
Tacy E. Downing
William M. Draznik
Abigail E. Drevs
Ian J. Dunlap
Amanda E. Dwelley
Meredith C. Eilers
Jonathan H. Eisenman
D. Craig Elbert
Maureen H. Ellinwood
Alison M. End
Travis R. Escobedo
Meredith B. Esser
Timothy W. Faller
David I. Farber
William C. Fay
Jessica Feingold
Tatiana Fernandes
Lauren M. Ferrone
Emilie J. Fetscher
Louis S. Fidel
Evan J. Fitzpatrick
Lauren S. Foley
Joshua J. Fougere
T. Devin Foxall
Lisa A. Francazio
Anna K. Frantz
Chanel H. Frazier
Vanessa C. Frey
Gregory G. Friel
Joyce L. Fu
Jacqueline J. Fuld
Daniel S. Galemba
Megan E. Ganong
Kumar A. Garg
Surabhi Gaur
Lauren A. Gee
Carl S. Gieringer
Kent A. Gillings
Lauren I. Goldsand
Michael N. Golub
Alice B. Gomstyn
Justin R. Goodman
Lisa M. Goodman
Evan L. Grauer
James J. Graves
Laura T. Grip
Christopher G. Haffenreffer
Charlotte E. Haldeman
Robert W. Hallowell
Petra A. Halsema
Jill E. Haltigan
Melissa A. Hammerle
Andrew L. Haringer
Miles P. Harrigan
Heather E. Harrington
Adrian M. Hartline
Nicole E. Hauptman
Nathan T. Hedges
John R. Herlihy
Diamond M. Hicks
Darlene R. Hilburn
Natasha T. Himmelman
Daniella Hirschfeld
Lindsay M. Hirschfeld
Katherine H. Hitchings
Lindsay A. Hoffman
Erin K. Hogan
Michelle M. Hogan
Jonathan D. Hollander
Christopher A. Hontvet
Abby Q. Horowitz
Katherine J. Howard
Nhan T. Huynh
Anders R. Hyde
Catharine R. Hyson
Jayson J. Hyun
Glenn R. Jacobson
Jennifer N. Jaggi
Whitney C. Jamison
Yovany Jerez
John C. Jewett
Alexis K. Jhamb
Justin C. Johnson
Kristen A. Johnson
Brent F. Jones
Erin M. Jones-Le
Alex B. Jordan
James M. S. Joun
Matthew E. Jungers
Lara M. Kagan
Michael D. Kahn
Byungil D. Kang
Adam I. Kaplan
Robert A. Karl
Zachary K. Keane
Meaghan A. Kelly
Jeffrey L. Kemnitz
Yaw O. Keteku
Sehr Khandwala
Stanley Y. Kim
Adam P. Kipp
Jared S. Klarquist
Kristen E. Knoll
Rachel H. Kon
Evan R. Konwiser
Judy S. Kuan
Rebecca P. Kurzweil
William A. Kwan
Harumi K. LaDuke

Ross I. Landau
Justin B. Latham
Christin H. Lathrop
Diana G. Lau
Amber M. Laws
Karla F. Leavens
Clara E. Lee
Ernest B. Lee
Jacqueline M. Lee
Paul E. Lee
Vivian S. Lee
Young J. Lee
April N. Lehrman
Brian M. Lehrman
Andrew W. Leong
Daniel Levant
Ethan J. Levine
Caroline W. Levy
Fuyen Lim
Bradford R. Limpert
Erica Lin
Scott D. Lish
Jeffrey B. Locke
Lauren M. Lomax
Sydney X. Lu
Kristine E. Lund
Kathryn R. Lundquist
Declan J. Lynch
Katherine A. MacLean
Carolyn B. Maezes
Megan P. Malgeri
Kathryn A. Malinick
Tara J. Maller
Farrar E. Mansfield
Robert J. Mansfield
Claire B. Manske
Justin D. Martin
Julia A. Martinez
Brian J. Mason
Sarah J. Mathew
Brian J. Matsuura
Julie A. Matteini
Cena Maxfield
Thomas R. McArdle
J. Daniel McConville
Colin L. McGlynn
Molly L. McIntosh
Duncan C. McLean
Caitlin B. McNally
Grace C. McNamara
Mary R. McVeigh
Veronica G. Mears
William J. Meland
Noah H. Miller
Dylan A. Miller-Evans
Benjamin D. Mills
David W. Morse
Michael G. Mothner
Victoria L. Moy
Thomas M. Mueller
Bryan E. Muir
Sarah G. Murray
John O. Myers, Jr.
Clay M. Nelson
David M. Neundorfer
Adrienne R. Newburg
Vincent W. Ng
Meredith A. Niess
Jennifer O. Nistad
Kevin M. Noone
Richard Jay Nussbaum
Robert M. O'Connor
Emily K. Odegard
Lindsay M. Orchowski
T. Jason Ortiz
Natalie C. Ostrander
Stephen J. Palley
Adam G. Parker
Thalia Pascalides
Jennifer C. Pascucci
Crandall E. Peeler
Ithan D. Peltan
Sarah D. Pelz
Melissa J. Penn
Amyn A. Pesnani
Pamela Piccola-Fales
Amanda M. Plagge
Alexandra M. Pool
Frederick G. Post
Julia R. Post
Jonathan L. Powell
Ajay Prakash
LaRell D. Purdie
Kevin S. Quencer
Kerry D. Quinn
Andrew D. Ralph
Timothy A. Razel
Anna Reed
Katherine G. Reibel
Eric J. Rettberg
Lindsay V. Reynolds
Jonathan E. Riccio
Alexander Rich
Evan W. Richardson
Seth Richardson
Megan B. Riley
Karima E. Rizk
John L. Robinson
Jennifer M. Ross
Jethro M. Rothe-Kushel
Susan M. Roy
Eric M. Ruben
Jilian A. Sacks
Scott K. Sadlon
Scott Safadi
Andrea V. Salone
Leah H. Samberg
David S. Sargent
Jordan E. Schmidt
Paul J. Schmitt
Paul A. Schned
Kelly D. Schneiter
Lois C. Schonberger
Christine A. Sebourn
Holly M. Shaffer
Jessica A. Sharkness
Weston W. Sharples
Lauren E. Sherry
Jodie Z. Shields
William H. Shields
Katherine A. Sholly
Eric D. Sievertsen
Jaime L. Singley
Stephanie Sklar
Julie M. Sleison
Arthur W. Smith
Franki Lambert Smith
Jamie A. Smith
Ash C. Solar
Joshua Y. Stabiner
Timothy J. Stanne
Benjamin J. Stevenson
Alexander D. Streeter
Gail E. Sweeney
Daniel G. Tadesse
Adam L. Tapley
AmiLyn Taplin
Elizabeth Tatkow
Rebecca G. Taxier
Thomas J. Temple
Christa D. Teplicky
David B. Tepperman
Rebecca S. Terry
Jennifer J. Thomas
Reid F. Thompson
Bonnie C. Tice
Kristina M. Todd
Eben J. Tormey
Louis H. Trotman
Emily E. Turner
James A. Valadez
Claribel E. Vargas
Tatyana S. Venegas
Meagan E. Verdeyen
Lysbet J. Verlenden
Paul A. Vickery
Michael J. Vidmar
Peter D. Walgren
Kamil Walji
Justin M. Walsh
Luisa Wang
Paul J. Wang
Michelle E. Wangerin
Benjamin D. Ward
Esther Warshauer-Baker
Alan J. Washington
Jakub K. Wegrzyn
Navam G. Welihinda
Justin P. White
Joel B. Wickre
Julie K. Wilkens
Andrew S. Wilkins
Jennai S. Williams
Scott T. Wisniewski
Lindsey E. Wolf
Rachel S. Wolfe
Rachel G. Wong
Wendy H. Wong
Paula M. Wotherspoon
Leah M. Wright
Emily B. Wroe
Sara E. Yablon
Timothy M. Yang
Rachel E. Yemini
Bun Hong Youn
Benjamin T. Young
Tim D. Zeitler
Erica M. Zilioli
Nathan P. Zwintscher

Anonymous (20)
Adopted
Deceased

Browse Other Classes

View the current Honor Roll