home > thank you >

2005 Honor Roll

Thanks to those below who gave in FY 2005.

   
Class of 2003
29% Participation

Jourdan E. D. Abel
Adam F. Abramson
Joseph S. Ackley
Olufunmilola A. Adedokun
Hans O. Albee
Jared W. Alessandroni
Jessie R. Allen-Young
Hilary K. Alvarez
Amit Anand
Courtney J. Anderson
Laura L. P. Anderson
Kristin L. Andrews
Mobarka F. Ansari
Rachel C. Antal
John T. Apostolides
Laura M. Ashley
Sara A. Atwood
Danielle P. Avedon
Morenike I. Balogun
Caryn S. Barnet
Deanne J. Battle
Nathan S. Bender
Erica C. Berman
Jocelyn A. Bernatchez
Sunil S. Bhagavath
Nikhil Bharadwaj
Courtney M. Bigda
David N. Blindheim
Sarah E. Blowe
Peter C. Bohler
Heather M. Boldt
Bryan K. Bollinger
Katherine Rue Bollinger
Stephanie Bonan
Ana B. Bonnheim
Kristin R. Brief
Meredith A. Brooks
Emily M. Brown
Kate M. Brown
Lauren K. Brumsted
Christina G. Buchter
Jacqueline L. Buros
Trevor D. Byrne
John V. Campbell
Daniel C. Chang
Karen S. Chen
Alan Y. Cheng
Jennifer S. Cho
Thomas C. Cisco
Christena S. Cleveland
Jeremy D. Cobin
Elizabeth L. Colman
M. Halsey Coughlin
Amanda G. Cropper
Melissa A. Crounse
Joshua L. Cushman
Sarah W. Daoust
Rebecca A. Davis
Hope H. Dinsmore
Cory A. Donovan
Susan A. Doty
D. Jackson Downey
Tacy E. Downing
Abigail E. Drevs
Matthew J. Dwyer
Jonathan H. Eisenman
D. Craig Elbert
Maureen H. Ellinwood
Alison M. End
F. Farrar Evans
David I. Farber
William C. Fay
Jessica Feingold
Emilie J. Fetscher
Lauren S. Foley
T. Devin Foxall
Anna K. Frantz
Vanessa C. Frey
Gregory G. Friel
Erika A. Fry
Joyce L. Fu
Jacqueline J. Fuld
Daniel S. Galemba
Megan E. Ganong
Surabhi Gaur
Lauren A. Gee
Carl S. Gieringer
Lauren I. Goldsand
Michael N. Golub
Alice B. Gomstyn
Evan L. Grauer
Bryan T. Guillemette
Christopher G. Haffenreffer
Charlotte E. Haldeman
Marianne E. Hall
Robert W. Hallowell
Petra A. Halsema
Jill E. Haltigan
Melissa A. Hammerle
Robert M. Hardin
Andrew L. Haringer
Miles P. Harrigan
Heather E. Harrington
Adrian M. Hartline
Nathan T. Hedges
Alison E. Heerde
Darlene R. Hilburn
Daniella Hirschfeld
Lindsay M. Hirschfeld
David M. Horniak
Abby Q. Horowitz
Katherine J. Howard
Nhan T. Huynh
Anders R. Hyde
Catharine R. Hyson
Jayson J. Hyun
Sarah F. Ives
Glenn R. Jacobson
Anne C. Jakle
Elise M. Jensen
Yovany Jerez
John C. Jewett
Alexis K. Jhamb
Justin C. Johnson
Brent F. Jones
Erin M. Jones-Le
Alex B. Jordan
James M. S. Joun
Matthew E. Jungers
Lara M. Kagan
Michael D. Kahn
Adam I. Kaplan
Sehr Khandwala
Elena N. Klau
Evan R. Konwiser
John A. Koranda
Judy S. Kuan
Rebecca P. Kurzweil

William A. Kwan
Ross I. Landau
Clara E. Lee
Paul E. Lee
Vivian S. Lee
Young J. Lee
Andrew W. Leong
Ethan J. Levine
Caroline W. Levy
Megan E. Lewis
Bradford R. Limpert
Erica Lin
Sydney X. Lu
Kathryn R. Lundquist
Carolyn B. Maezes
Tara J. Maller
Amy D. Marcus
Julia A. Martinez
Brian J. Mason
Brian J. Matsuura
Julie A. Matteini
Michelle E. Maurer
Cena Maxfield
Thomas R. McArdle
Colin L. McGlynn
Molly L. McIntosh
Duncan C. McLean
William J. Meland
Noah H. Miller
Charlotte C. Moats
Michael G. Mothner
Victoria L. Moy
Raquel A. Munoz
Emily B. Murray
John O. Myers, Jr.
Kirtley C. Nakarado
Robert W. Neill
David M. Neundorfer
Adrienne R. Newburg
Vincent W. Ng
Meredith A. Niess
Kevin M. Noone
Ashley C. Nowygrod
Richard Jay Nussbaum
Nkiruka C. Nwasokwa
Timothy J. Ortiz
Natalie C. Ostrander
Adam G. Parker
Crandall E. Peeler
Melissa J. Penn
Amanda M. Plagge
Alexandra M. Pool
Ajay Prakash
Kerry D. Quinn
Timothy A. Razel
Katherine G. Reibel
Eric J. Rettberg
John F. Reuter
Lindsay V. Reynolds
Alexander Rich
Megan B. Riley
John L. Robinson
Laura N. Rogers
Juan D. Romera
Joshua B. Rosenthal
Jennifer M. Ross
Jethro M. Rothe-Kushel
Susan M. Roy
Eric M. Ruben
Jilian A. Sacks
Scott K. Sadlon
Scott Safadi
Andrea V. Salone
Leah H. Samberg
Angela M. Savanella
Paul J. Schmitt
Lois C. Schonberger
Christine A. Sebourn
Paul A. Seligman
Holly M. Shaffer
Jessica A. Sharkness
Hillary C. Shaw
Kala Sherman-Presser
Lauren E. Sherry
William H. Shields
Katherine A. Sholly
Jaime L. Singley
Pooja Sinha
Arthur W. Smith
Franki Lambert Smith
Jessica Smith-Blockley
Elsa D. Sprunt
Timothy J. Stanne
Jennifer C. Stewart
Alexander D. Streeter
Gail E. Sweeney
Jessica J. Tam
Adam L. Tapley
AmiLyn Taplin
Elizabeth Tatkow
Rebecca G. Taxier
Thomas J. Temple
David B. Tepperman
Jennifer J. Thomas
Reid F. Thompson
Bonnie C. Tice
Kristina M. Todd
Eben J. Tormey
Emily E. Turner
Elizabeth A. Vadasdi
Claribel E. Vargas
Lysbet J. Verlenden
Michael J. Vidmar
G. Christian Vorys
Kamil Walji
Luisa Wang
Paul J. Wang
Esther Warshauer-Baker
Navam G. Welihinda
Timothy P. Whelan
Justin P. White
Julie K. Wilkens
Andrew S. Wilkins
Heidi L. Williams
Rachel S. Wolfe
Paula M. Wotherspoon
Leah M. Wright
Emily B. Wroe
J. Jordyne Wu
Sara E. Yablon
Timothy M. Yang
Mia J. Yocco
Bun Hong Youn
Benjamin T. Young
Erica M. Zilioli
Jodie M. Zimmerman
Nathan P. Zwintscher

Anonymous (26)
Adopted
Deceased

Browse Other Classes

View the current Honor Roll