home > thank you >

2005 Honor Roll

Thanks to those below who gave in FY 2005.

   
Class of 2000
30.2% Participation

Allison Aab
Allison G. Aboud
Karolyn A. Abram
Laura N. Adams
Lauren A. Ambrose
Emily Anadu
Errik B. Anderson
Janna J. Annest, Esq.
Jessica M. Anthony
Michael J. Anthony
Mary-Ellis Arnold
Jay Artz
Susan R. Ashlock
George F. Baker
Gregory N. Baker
Courtney R. Banghart
Susan J. Barbour
Sebastian M. Barreveld
Tchintcia S. Barros
Aditya Beri
Benjamin B. Berk
Josh Berman
Lisa M. Bianchi
Clifford T. Bircks
Diasmer P. Bloe
Thomas E. Bocian
Kelly A. Bodio, M.D.
Jarrod R. Boland
Brandt C. Bowden
Sunny D. Bowles
Christopher C. Bradt
Olivia M. Britt
Caitlin L. Bronner
Ashley C. Brown
Eric L. Brown
Eric S. Buchman
Eli S. Burak
Peter S. Burrage
Gerry Cadava
Kathryn L. Cahill
Jennifer L. Caine
E. Hollin Calloway
Olivia C. Carpenter, MEM
Kyo (David) J. Chin
Erin B. Chisholm
Katherine A. Christiaanse
Michael F. Clare
Lindsay B. Coe
Marcus P. Coe
Michael C. Cohen
Joshua D. Collins
Michelle N. Comeau
Luis A. Corella
Elizabeth Pollina Cormier
Joseph W. Cormier
Elizabeth B. Craig
Molly E. Cronin
Carolyn M. Cummings
Eric R. Dahlberg
Shannon N. Danzy
Scott B. Davis
Brian R. de Moya
Jason J. Deckbar
Adam C. Demark
Brian J. Demers
Jaime L. Desormeaux
William J. Deupree, IV
Fernando M. Diaz, Jr.
Richard A. Dickinson
Yale L. Dieckmann
Nicole M. Dielo, D.V.M.
Carrie Dunsmore
Ned M. Dybvig
Brent C. Edwards
Joshua J. Edwards
Jacob T. Elberg
Christopher G. Ellis, Jr.
Lauren E. Epstein
Carlos E. Escobar
Meaghan F. Fanning
C. Caroline Fayard
Brian M. Feldman
Luke W. Felker
Emily S. Fenwick
Kerry D. Filiberto
John J. Finley, IV, M.D.
Nathaniel K. Fisher
Rachel C. Fleming
Jonathan H. Flynn
Steven J. Fox
Jonathan J. Frank
Benjamin H. Friedman
James S. Friedman
Peter M. Fritz
Matthew J. Frucci
Sarah P. Garman
Abigail F. Gaunt
Louisa L. Gilder
Jason K. Giordano
Thad S. Glowacki
Debra M. Godsoe
Max A. Goodman
Rashaad Ernesto Green
Linda E. Green
Eric M. Greenberg
Debbie L. Greenberger
Colin H. Greenspon, Esq.
Kathryn A. Greer
Molly S. Gregg
Edward C. Guthrie
Cabray L. Haines
Sarah B. Hale
Whitney G. Hale
Anita J. Hamalainen
Justin G. Hamill
Jeremy D. Hammond
Matthew P. Harmon
Rebecca C. Harmon
Karl B. Harris
Lindsay A. Harrow
Alice C. Hartley
Kelly L. Heaps
Daniel L. Herlihy
Antje M. Herlyn
Adi Herzberg
Fuyuki Hirashima
Alexander D. Hocherman
Almin Hodzic
Ned Holbrook
C. Walker Holmes
Michael E. Holmes
Brian L. Home
Erin K. Horbach
Caroline B. Hossenlopp
Serin D. Houston
Daniel E. Huddleston
Trestney Hung
Caroline S. Hunt
Gabrielle Jampol, Esq.
Deerrun B. Jea
Megan K. Jennings
Jacqueline L. Johnson
Leigh D. Johnson
Christina M. Jones
Ryan M. Jones
Taylor R. Jones
Jeremy Joseph
Catherine W. Kahl
Lisa H. Kahn
Susanne M. Kandel
Thomas Kanter
Melanie R. Kay
Corinne L. Keating
Colin J. Keenan
Shantel O. Kelly
Bruce Lee Kennedy, II
Kirk R. Klausmeyer
Anne S. Kneedler

Paul T. Krakow
Nicholas A. Krasucki
Christina D. Krettecos
Nicole A. Kriss, M.D.
Jen Kwak
Joseph M. LaBracio
Laura A. LaFrancesca
Mary H. Lane
Carolyn Levine Lanzetta
Matthew S. Larkin
Shannon C. Law
Shay D. Lawrence
Kristen L. Leadbeater
Jodie Y. Lee
Jackson M. Lehr
Marcos E. Leiva
Vincent T. Leung
Mike Lewis
Lisa A. Lindstrom
Karen Liot
Keith A. Lively
Dana E. Loebman
Raymond M. Long
Mindyn K. Longinotti
Haining Lou
Lauren H. Magoun
Steven R. Magoun
Athena Maikish
Sadiq A. Malik
Katherine W. Manaras
Eleni K. Manis
Andrew R. Martin
Domingo Martinez
Gretchen L. Mather
Laura A. Matrka
Anna McCall-Taylor
Andrew J. McElaney
Sarah M. McKeown
Zoe M. McLaren
Daudeline Meme
Veronica A. Mendez
Karen M. Mengers-O'Brien
David F. Meoli
Melissa A. Metzler
Kristin K. Miller
Michael S. Min
Elizabeth A. Morgan
Juliette M. Morgan
David F. Morland
Sarah H. Morland
Asya S. Mu'Min
Mary K. Mulcahey
David W. Mulliken
Anne C. Murray
Erin C. Myers
Jaime Neary
Jana P. Neff
Jeremy W. Neill
Matthew B. Nelson
Alex W. Neuhoff
Benjamin P. Nicholson
Brian D. Nickerson
Jonathan J. Ofer
Ellie Off
Scarlet G. Oh
Russell T. Ott
Christina J. Pai
Andrew J. Park
David N. Parker
Sanjeev A. Parlikar
Tia A. Pass
Amee B. Patel
Paige McRae Pennock
Emily C. Perlman
Megan C. Perna
James Barry Pfadenhauer
Anna M. Piazza
Daniel P. Piening
Jonathan J. Piskorowski
James A. Pluhar
Benjamin A. Pratt
Jane C. Preotle
Jennifer L. Preston
Brandon C. Purcell
Emily J. Ramee
Michael B. Rand
Jeffrey M. Remillard
Edward C. Rice
Angela Poppe Ries, M.D.
CC Rocque
Katherine Roda
Darlyn O. Rodriguez
Allison Thomas Rose
Ian Rose
Michelle L. Rosen, Esq.
Melissa L. Roth
Katherine L. Rubenstein
Janelle Ruley
Nicholas S. Russell
Kate E. Ryan
Julie M. Sagalowsky
Nicole C. Savickas
David N. Schleicher
John R. Schleicher
William L. Schoen
Kyle J. Schroeder
Kristen A. Scopaz
Lauren R. Scopaz
Alison H. Sekikawa
Alexander C. Shartsis
Ryan J. Sheehan
Lifan Shen
Monika M. Sieber
Marcus Simpson
Brad H. Siskin
Brian E. Sleet
Ryan E. Smerek
Scott A. Snyder
Joseph B. Son
Eric B. Sonis
Bertrand A. Sperling
Matthew B. Stein
Renae S. Stockton
Emily L. Swistel
Allison L. Taff
Jonathan W. Taylor
Edward M. Thomas
Amy J. Tindell
Stefanie M. Tjaden
Justin K. To
Jennifer Platt Toyohara
Takeshi L. Toyohara
Matthew L. Tracy
Jesse T. Travis, Esq.
Kamille R. Twomey
Rebecca Udler
Margaret E. Van Orden
Kristin A. Veley
Jennifer L. Viele
Hollis M. von Summer
Kathleen Walania
Catherine C. Ware
David S. Weissberger
Jacque S. Weitzel
Nicholas H. Werner
Karen L. Wilkes
Devin E. Willis
David C. Winterle
Melissa S. Wise
Stacey B. Wittorff
Marcia A. Yablon
Alexandra W. Yates
Anthony Y. Y. Yin
Katherine L. Young
Laura Anne Zoeller
Viktoria I. Zoltay
Denise M. Zorn

Anonymous (17)
Adopted
Deceased

Browse Other Classes

View the current Honor Roll