Skip to main content
Office of the Registrar

Dartmouth College
Office of the Registrar
6014 McNutt Hall
Hanover, NH 03755-3541


Phone: (603) 646-2246
Fax: (603) 646-2247
Email: registrar@Dartmouth.EDU

Final Examination Schedule - Winter 2020

Final Examination Schedule

The schedule below shows all in-class final examinations for 2020 winter term. Take-home examinations do not appear.

If this schedule shows that you have a conflict, or three examinations in one day, you may consult your instructors to attempt to resolve the problem.

8:00 examinations begin at 8:00 a.m. Eastern Time

Please note: Daylight Savings Time begins on Sunday, March 8th this year, so don't forget to set your clocks ahead one hour

Subject Crse Num Section Instructor(s) Time Exam Date Exam Time Building Room
AAAS 18.03 01 Robert M. Baum 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Dart 217
AAAS 022 01 Vaughn Booker 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Dart 206
AAAS 050 01 Douglas E. Haynes 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Thortn 107
AAAS 90.07 01 Robert Baum TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Thortn 101
ANTH 008 01 Ryan Collins 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM VAC 104
ANTH 013 01 Julie A. Hruby, Jesse J. Casana 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Silsby 113
ANTH 020 01 Elizabeth Mallott 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Carson L01
ANTH 031 01 Sabrina Billings TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Moore Filene
ANTH 043 01 Georgina Voegele 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Silsby 318
ANTH 50.31 01 Elizabeth A. Carpenter-Song 6B Thursday, March 12, 2020 11:30 AM LSC 200
ARAB 01.20 01 Mokhtar Bouba 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Bartlt 105
ARAB 002 01 Jamila Chahboun 9S Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Wilson 205
ARAB 002 02 El Mostafa Ouajjani 9S Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Thortn 107
ARTH 005 01 Mary Coffey, Chad Elias 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Carptr 13
ARTH 47.02 01 Marlene Heck 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Carptr 201F
ASCL 11.04 01 Pankhuree Dube 2A Tuesday, March 10, 2020 3:00 PM Carson L01
ASCL 51.01 01 Reiko Ohnuma 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Carson L01
ASCL 51.04 01 Gregory M. Seton 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Wilson 219
ASTR 025 01 Jedidah Isler TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Wilder 102
BIOL 11.03 01 Mary Lou Guerinot, C Robertson McClung 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM LSC 201
BIOL 013 01 Erik E. Griffin, To Be Determined 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM LSC 200
BIOL 013 02 Patrick Dolph 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM LSC 200
BIOL 014 01 Robert Hill, Robert A. Maue TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM LSC 201
BIOL 015 01 Olga Zhaxybayeva 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM LSC 105
BIOL 028 01 Kevin Peterson 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM LSC 105
BIOL 040 01 George Schaller 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM LSC 105
BIOL 042 01 William Green 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM LSC 201
BIOL 045 01 Natasha Grotz TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM LSC 205
CHEM 005 01 Jane Lipson, Ekaterina Pletneva 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Steele 6
CHEM 005 02 Jane E. G. Lipson, Ekaterina Pletneva 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Steele 6
CHEM 040 01 Dale Mierke 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Fairch 221
CHEM 052 01 Glenn C. Micalizio 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Steele 6
CHEM 057 01 Jimmy Wu 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Steele 7
CHEM 064 01 David Glueck 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Steele 7
CHEM 075 01 Robert Cantor 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Steele 315
CLST 01.01 01 Roger B. Ulrich, Edward M. Bradley 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Dana 314
CLST 003 01 Margaret R. Graver 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Dana 114
CLST 10.11 01 Hakan P. Tell 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Moore 150
CLST 12.03 01 Julie A. Hruby, Jesse J. Casana 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Silsby 113
CLST 021 01 Julie A. Hruby 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Dart 103
COCO 020 01 Ulrike Wegst, Theodore C. Levin TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Hopkins Hartman
COCO 027 01 Roger B. Ulrich, Edward M. Bradley 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Dana 314
COSC 001 01 Vasanta Lakshmi Kommineni 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM LSC 100
COSC 001 02 Vasanta Lakshmi Kommineni 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM LSC 100
COSC 010 01 Timothy J. Pierson 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Moore B03
COSC 010 02 Timothy J. Pierson 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Moore B03
COSC 024 01 Patricia Hannaway 2A Tuesday, March 10, 2020 3:00 PM Moore B03
COSC 030 01 Deeparnab Chakrabarty 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Moore Filene
COSC 050 01 Temiloluwa 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM LSC 200
COSC 051 01 Sean Smith 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM LSC 200
COSC 70.01 01 Bo Zhu TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Sudikoff 214
COSC 077 01 Wojciech Jarosz 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Carson 60
COSC 078 01 Lorenzo Torresani TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM LSC 200
EARS 002 01 Justin Strauss 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Fairch 101
EARS 002 02 Justin V. Strauss 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM LSC 100
EARS 009 01 Mukul Sharma 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Steele 7
EARS 015 01 Meredith A. Kelly TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Fairch 405
EARS 032 01 Kevin Peterson 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM LSC 105
EARS 037 01 Edward E. Meyer 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Fairch 405
EARS 059 01 Christopher Keller 2A Tuesday, March 10, 2020 3:00 PM Fairch 405
EARS 065 01 Marisa C. Palucis TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Fairch 213
EARS 066 01 Carl E. Renshaw OT Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Fairch 21
ECON 001 01 Patricia Anderson 11 Monday, March 9, 2020 3:00 PM Rockfl 2
ECON 001 02 Elisabeth S. Curtis 9L Monday, March 9, 2020 3:00 PM VAC 104
ECON 001 03 Elisabeth S. Curtis 10 Monday, March 9, 2020 3:00 PM VAC 104
ECON 001 04 Elisabeth S. Curtis 2 Monday, March 9, 2020 3:00 PM VAC 104
ECON 010 01 Maura P. Doyle 11 Monday, March 9, 2020 3:00 PM Rockfl 3
ECON 010 02 Maura P. Doyle 12 Monday, March 9, 2020 3:00 PM Rockfl 3
ECON 020 01 Ethan Lewis 9L Monday, March 9, 2020 3:00 PM Carptr 13
ECON 020 02 Ethan Lewis 10 Monday, March 9, 2020 3:00 PM Carptr 13
ECON 021 01 Melinda Petre 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Silsby 113
ECON 026 01 Meir Kohn 12 Thursday, March 12, 2020 11:30 AM Carptr 13
ECON 026 02 Meir Kohn 2 Thursday, March 12, 2020 11:30 AM Carptr 13
ECON 029 01 Francesco Passarelli 9L Wednesday, March 11, 2020 8:00 AM Rockfl 3
ECON 029 02 Francesco Passarelli 10 Wednesday, March 11, 2020 8:00 AM Rockfl 3
ECON 035 01 Christopher M. Snyder TA Monday, March 9, 2020 3:00 PM Silsby 28
ECON 035 02 Christopher M. Snyder 2A Monday, March 9, 2020 3:00 PM Silsby 28
ECON 036 01 Steven Venti 11 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Rockfl 1
ECON 036 02 Steven Venti 12 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Rockfl 1
ECON 039 01 William Johnson TA Thursday, March 12, 2020 11:30 AM Rockfl 3
ECON 039 02 William Johnson 2A Thursday, March 12, 2020 11:30 AM Rockfl 3
EDUC 017 01 Donna Coch 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Moore 110
EDUC 046 01 David J. M. Kraemer 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Blunt 7
EDUC 064 01 Donna Coch 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Moore 202
ENGM 186 01 Ronald Lasky OT Monday, March 9, 2020 3:00 PM CUMMGS Spanos
ENGS 17.04 01 Ulrike Wegst, Theodore C. Levin TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Hopkins Hartman
ENGS 020 01 Simon G. Shepherd 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM MACLN B01
ENGS 022 01 B. Stuart Trembly 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM MACLN B01
ENGS 023 01 Ulf L. Osterberg 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM CUMMGS Spanos
ENGS 024 01 Weiyang Li 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM CUMMGS Spanos
ENGS 025 01 Laura E. Ray 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM MACLN 132
ENGS 033 01 Harold J. Frost 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM MACLN 132
ENGS 034 01 Colin Meyer 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM CUMMGS 200
ENGS 052 01 Eugene Santos Jr. TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM MACLN B01
ENGS 058 01 Karl E. Griswold 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM MACLN B01
ENGS 060 01 Eric Fossum TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM CUMMGS 118
ENGS 061 01 Jason T. Stauth 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM CUMMGS 200
ENGS 065 01 Eugene Santos Jr. 3B Thursday, March 12, 2020 11:30 AM MACLN 201
ENGS 066 01 Deeparnab Chakrabarty 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM moore Filene
ENGS 093 01 Vikrant S. Vaze 3B Thursday, March 12, 2020 11:30 AM CUMMGS Spanos
ENGS 093 02 Vikrant S. Vaze OT Thursday, March 12, 2020 11:30 AM CUMMGS Spanos
ENGS 120 01 Geoffrey Luke 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM MACLN 201
ENVS 045 01 Douglas E. Haynes 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Thortn 107
ENVS 055 01 Richard Howarth 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Steele 7
FILM 003 01 John Bell 3B Thursday, March 12, 2020 11:30 AM VAC 247
FILM 44.07 01 Iyabo Kwayana 2A Tuesday, March 10, 2020 3:00 PM VAC 230
FILM 46.01 01 Mary R. Desjardins TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM VAC 1
FREN 001 01 Brigitte D. Mosenthal 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Dart 107
FREN 002 01 Sandra Mefoude Obiono, To Be Determined 9L Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 206
FREN 002 03 Sandra Mefoude Obiono 10 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 206
FREN 003 01 Annabelle C. Cone 9L Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Rockfl 1
FREN 003 02 Loic Lerme 11 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Rockfl 1
FREN 003 03 Loic Lerme 10 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Rockfl 1
FREN 011 01 Brigitte Mosenthal 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Dart 107
GEOG 001 01 Lalit Batra 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM 37 Dewey 101
GEOG 008 01 Ethan Coffel 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Fairch 8
GEOG 009 01 Jonathan Winter 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Fairch 101
GEOG 017 01 Lalit Batra 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Fairch 8
GEOG 024 01 Mona Domosh 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Fairch 101
GEOG 051 01 Marisa C. Palucis TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Fairch 213
GERM 001 01 Nicolay Ostrau 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Dart 213
GERM 002 01 Heidi Denzel 9L Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 212
GERM 002 02 Heidi Denzel 10 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 212
GOVT 004 01 Jeremy Horowitz 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Rockfl 2
GOVT 004 02 Jeremy Horowitz 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Carson L02
GOVT 010 01 Joseph Bafumi 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Silsby 213
GOVT 010 02 Ahra Wu 2A Tuesday, March 10, 2020 3:00 PM Silsby 113
GOVT 018 01 Michael C. Herron 10 Friday, March 13, 2020 8:30 AM Silsby 28
GOVT 018 02 Michael C. Herron 9L Friday, March 13, 2020 8:30 AM Silsby 28
GOVT 20.09 01 Katharine Aha TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Silsby 312
GOVT 30.04 01 Brendan J. Nyhan 2A Tuesday, March 10, 2020 3:00 PM Silsby 213
GOVT 50.06 01 Daryl Press TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Rockfl 2
GRK 001 01 Michael Lurie 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Kemeny 6
GRK 028 01 Hakan Tell 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Moore 150
HIST 001 01 Robert E. Bonner, Leslie A. Butler 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Carson 60
HIST 04.01 01 M. Cecilia Gaposchkin 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Carson 60
HIST 08.02 01 Stefan Link 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Carson 60
HIST 13 01 Paul P. Musselwhite 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Carson C312
HIST 020 01 Leslie Butler 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Carson C312
HIST 38.04 01 Maurice Crandall 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Moore B03
HIST 039 01 Maurice Crandall 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Kemeny 105
HIST 43.01 01 Walter Simons 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Carson C312
HIST 075 01 Douglas E. Haynes 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Thortn 107
ITAL 001 01 Matteo Gilebbi 9L Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 102
ITAL 001 02 Matteo Gilebbi 10 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 102
ITAL 002 01 Damiano Benvegnu 10 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Carson L01
ITAL 002 02 Giorgio Alberti 9L Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Carson L01
ITAL 003 01 Giorgio Alberti 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Dart 103
ITAL 10.06 01 Matteo Gilebbi 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Dart 108
JAPN 002 01 Mayumi Ishida 9S Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Thortn 104
JAPN 002 02 Ikuko Washburn 9S Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Dart 103
LACS 30.08 01 Andre Pagliarini 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Carson C214
LAT 001 01 Jennifer Lynn 2 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Silsby 28
LAT 001 01 Simone Oppen 2 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Silsby 28
LAT 001 02 Simone Oppen 9L Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Silsby 28
LAT 001 03 Bryce England Walker 9L Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Silsby 28
LAT 003 01 Jennifer Lynn 9L Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Silsby 28
LAT 003 02 Simone Oppen 2 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Silsby 28
LAT 003 03 Roger B. Ulrich 2 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Silsby 28
LAT 025 01 Roberta L. Stewart TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Thortn 103
LING 001 01 James Stanford 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Carson L01
LING 010 01 Rolando Coto Solano 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Dana 114
LING 027 01 Timothy J. Pulju 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM 37 Dewey 101
LING 028 01 Rolando Coto Solano 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM 37 Dewey 101
MATH 003 01 Timmy Ma 10 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Mooore Filene
MATH 003 02 James Ronan 11 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Mooore Filene
MATH 003 03 Erik Slivken 12 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Mooore Filene
MATH 003 04 Mitsuo Kobayashi 2 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Mooore Filene
MATH 008 01 Marcia Groszek 10 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Silsby 28
MATH 008 02 Nadia Lafreniere 11 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Silsby 28
MATH 008 03 Daniel van Wyk 12 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Silsby 28
MATH 013 01 Vladimir Chernov 12 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Dart 105
MATH 013 02 Martin Tassy 2 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Dart 105
MATH 013 03 Bjoern J. Muetzel 11 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Dart 105
MATH 019 01 Marcia Groszek 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Kemeny 4
MATH 023 01 Laura Petto 12 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Kemeny 8
MATH 023 02 Edward Taylor 2 Thursday, March 12, 2020 3:00 PM Kemeny 8
MATH 024 01 Johannes van Erp 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Kemeny 105
MATH 028 01 Rosa Orellana TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Kemeny 4
MATH 032 01 Peter Doyle 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Kemeny 4
MATH 035 01 John Trout 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Kemeny 108
MATH 081 01 Asher Auel 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Kemeny 343
MATH 086 01 Johannes van Erp 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Kemeny 108
MUS 17.04 01 Ulrike Wegst, Theodore C. Levin TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Hopkins Hartman
NAS 016 01 Maurice Crandall 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Kemeny 105
NAS 056 01 Maurice Crandall 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Moore B03
PBPL 005 01 Charles J. Wheelan 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Rockfl 1
PBPL 005 02 Charles J. Wheelan 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Rockfl 1
PHIL 01.03 01 Daniel Putnam 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Rockfl 3
PHIL 005 01 Ann E. Bumpus 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Kemeny 108
PHIL 006 01 Samuel Levey 9S Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Thortn 105
PHYS 003 01 Miles P. Blencowe 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Wilder 115
PHYS 004 01 Yorke Brown 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Wilder 104
PHYS 005 01 Timothy Smith 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Wilder 115
PHYS 013 01 Robyn Millan TA Wednesday, March 11, 2020 8:00 AM Wilder 104
PHYS 013 02 James Whitfield 11 Wednesday, March 11, 2020 8:00 AM Wilder 104
PHYS 014 01 Alexander Rimberg 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Wilder 104
PHYS 015 01 Hans-Reinhard Mueller 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Wilder 111
PHYS 016 01 Yi-Hsin Liu 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Wilder 115
PHYS 041 01 Kristina Lynch 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Wilder 102
PHYS 82.02 01 Alexander Smith 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Wilder 102
PHYS 090 01 Lorenza Viola 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Wilder 202
PORT 001 01 Carlos Cortez Minchillo 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Dart 104A
PSYC 006 01 Robert A. Maue 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Moore Filene
PSYC 010 01 Keilah A. Worth 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Moore B03
PSYC 023 01 Keilah Worth 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Moore Filene
PSYC 027 01 Caroline Robertson 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Rockfl 3
PSYC 50.10 01 Matthijs van der Meer TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Moore 110
PSYC 065 01 Jeffrey Taube 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Moore 302
QSS 018 01 Michael C. Herron 10 Friday, March 13, 2020 8:30 AM Silsby 28
QSS 018 02 Michael C. Herron 9L Friday, March 13, 2020 8:30 AM Silsby 28
REL 009 01 Reiko Ohnuma 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Carson L01
REL 014 01 Robert M. Baum 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM Dart 217
REL 32.02 01 Michael Wyatt TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Dart 108
REL 047 01 Gil Raz 9L Thursday, March 12, 2020 8:00 AM Thortn 209
REL 061 01 Vaughn Booker 2 Monday, March 9, 2020 11:30 AM Dart 206
RUSS 002 01 Ainsley Morse 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Dart 206
RUSS 010 01 Lynn E. Patyk 10 Monday, March 9, 2020 8:00 AM 37 Dewey 101
RUSS 028 01 Alfia Rakova 12 Wednesday, March 11, 2020 11:30 AM Dana 314
RUSS 031 01 Victoria Somoff TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Blunt 7
RUSS 042 01 Alfia Rakova 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Dana 314
SOCY 010 01 Kristin E. Smith TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Carson 61
SOCY 066 01 Brooke Harrington 2A Tuesday, March 10, 2020 3:00 PM Dart 107
SPAN 001 01 Rosa M. Matorras 9S Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Moore B03
SPAN 001 02 Natalia Monetti 10 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Moore B03
SPAN 001 03 Rosa Matorras 11 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Moore B03
SPAN 002 01 Irasema Saucedo 9S Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Moore Filene
SPAN 002 02 Kianny N. Antigua 10 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Moore Filene
SPAN 002 03 Gema Mayo-Prada 11 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Moore Filene
SPAN 002 04 Gema Mayo-Prada 12 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Moore Filene
SPAN 002 05 Paul Carranza 11 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Moore Filene
SPAN 002 06 Roberto Rey Agudo 12 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Moore Filene
SPAN 003 01 Paloma Asensio 9S Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 105
SPAN 003 02 Paloma Asensio 10 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 105
SPAN 003 03 Carmen Bascunan 11 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 105
SPAN 003 04 Carmen Bascunan 12 Wednesday, March 11, 2020 3:00 PM Dart 105
SPEE 20.03 01 Darlene Drummond TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Kemeny 105
SPEE 026 01 Svetlana Grushina 2A Tuesday, March 10, 2020 3:00 PM Silsby 119
TUCK 001 01 Jordan Schenfeld TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Carson L02
TUCK 001 02 Jordan Schenfeld 2A Tuesday, March 10, 2020 3:00 PM Carson L02
WGSS 36.01 01 Sabrina Billings TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Moore Filene
WGSS 56.01 01 Mary R. Desjardins TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM VAC 1
WRIT 07.28 01 Svetlana Grushina TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Carptr 201C
WRIT 003 04 Cynthia Monroe 11 Tuesday, March 10, 2020 8:00 AM Haldeman 125
WRIT 005 23 Cynthia Monroe TA Tuesday, March 10, 2020 11:30 AM Haldeman 125

Last Updated: 2/17/20